Üyelerimizin Faaliyetleri

 
10 Eylül 2012
Bu sayfada yayınlanmasını istediğiniz faaliyetlerinizi info@tfd.org.tr adresine yazabilirsiniz.
 
 
Öngörüsel ve Bireye Özgü Tedavi Sertifika Programı
13 -16 Eylül 2012 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi, Eskişehir’de “2nci Üniversitelerarası Öngörüsel ve Bireye Özgü Tedavinin Günümüz Modern Tıp ve Eczacılık Pratiğinde Uygulamaları” Sertifika Programı düzenlenecektir.
Programa buradan ulaşabilirsiniz.
Programın İngilizce'sine buradan ulaşabilirsiniz.
  
Daha Önce Yapılmış Faaliyetler
Kannabinoidlerin Tıpta Kullanımı Sempozyumu
23 Mayıs 2012’de Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Ankara), Şehit Tbp.Ütgm.Halil AKÇİCEK konferans salonunda Kannabinoidlerin Tıpta Kullanımı Sempozyumu düzenlendi.
Programa buradan ulaşabilirsiniz.
 
İlaçta Geri Ödeme Toplantısı
3 Mayıs 2011 Salı günü saat 12.15-13:30'da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde "İlaçta Geri Ödeme" toplantısı yapıldı. Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.
 
SÜDAM Günleri V
28 Nisan 2011 Perşembe günü Konya'da, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu'nda Selçuk Üniversitesi Deneysel Tıp ve Araştırma Merkezi (SÜDAM) Günleri V yapıldı. Toplantı programına buradan ulaşabilirsiniz.
 
1. Uludağ Şok Toplantısı ve Şok Modelleri Kursu
18-19 Nisan 2011 tarihleri arasında, Uludağ Üniversitesi Kampüsü'nde 1. Uludağ Şok Toplantısı'nı gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi www.uludagshock.orgadresinde bulunmaktadır.
 
Ege Farmakoloji Günleri
Ege Bölgesi Tıp Fakülteleri, Eczacılık Fakülteleri ve Eğitim Araştırma Hastaneleri’nde çalışan farmakologların katılımıyla geleneksel olarak düzenlenen “Ege Bölgesi Farmakoloji Günleri” 2011 bahar programı bu yıl 15 Nisan 2011 Cuma günü, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantının konusu “Farmakolojide Özel Bir Konu – Olgularla Bitkisel Ürün Kullanımı” olarak belirlenmiştir. Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.
 
Geçerli anket yok

Haberler »

▲ Yukarı Çık